WARUNKI PŁATNOŚCI I TRANSPORTU

WARUNKI PŁATNOŚCI I TRANSPORTU

Aby odpowiedzieć na Twoje potrzeby pozostawiamy Ci do wyboru trzy opcje płatności oraz pięć opcji transportu. W czasie realizacji zakupu o wyborze formy, która najbardziej Ci odpowiada, zdecydujesz już w koszyku oraz w ostatnim etapie.

Płatności możesz dokonać on-line, czyli w trakcie składania zamówienia - przelewem lub kartą kredytową. Możesz wybrać również opcję za pobraniem, czyli zapłacić gotówką w momencie odbioru przesyłki. Zachęcamy do rozliczeń on-line – metoda ta jest szybsza i wygodniejsza. Również w przypadku ewentualnego zwrotu towaru.

Możesz wybrać transport za pośrednictwem Poczty Polskiej, Paczkomatów InPost, Punktu DPD PICKup, Paczki w Ruchu, Kuriera lub odbioru osobistego w jednym ze sklepów stacjonarnych Top Secret.

Przesyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej ma swoją zaletę w postaci możliwości pozostawienia awizo, w przypadku, gdy kurier nie zastanie Cię w domu.

Natomiast jeśli wybierzesz opcję dostawy do Punktu Poczty Polskiej S.A., Paczkomatów, DPD PICKup lub Paczki w Ruchu, możesz skrócić czas oczekiwania, gdyż przesyłka zostanie umieszczona w wybranym przez Ciebie Punktu Odbioru czy Paczkomacie.

Numer telefonu, który został podany przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym, umożliwi kurierowi kontakt z Tobą i ustalenie czasu dostarczenia przesyłki oraz umożliwi odebranie przesyłki z Puntku Odbioru Poczty Polskiej, Paczkomatu, Punktu DPD PICKup lub Punktu Paczki w Ruchu.